Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заступник Генпрокурора: парламент має якомога швидше ухвалити нову редакцію КПК

0 17

Верховна Рада України має якомога швидше ухвалити нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу, але рішення має бути виважене і відкориговане відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. Про це сказав у ексклюзивному коментарі УНН заступник Генерального прокурора України Григорій Середа.

“Ми би хотіли, щоб якомога швидше був прийнятий новий Кримінально-процесуальний кодекс. Але щоб поспіх не нашкодив. Щоб це було прийнято оперативно, але без поспіху. КПК має бути виваженим, вивченим, відкоригованим в залежності від того, що нам рекомендує Венеціанська комісія і прийнятий своєчасно”, – наголосив Г.Середа.

Заступник Генпрокурора зазначив, що потім, як і передбачено Указом Президента України, протягом року після ухвалення КПК може бути й прийнято нову редакції закону про прокуратуру. “Це воля народних депутатів. Ми чекаємо і готові завжди вступити в роботу в нових правових умовах”, – додав Г.Середа.

Нагадаємо, у червні 2011 року відбулася презентація нового проекту Кримінально-процесуального кодексу України. У липні міністерство юстиції оприлюднило його на своєму сайті для ознайомлення. Після отримання висновків Венеціанської комісії та доопрацювання планується вже нинішнього року внести його на розгляд до Верховної Ради.

Раніше, народний депутат від фракції Партії регіонів Сергій Ківалов поінформував, що вперше за багато років проект нового Кримінально-процесуального кодексу України, який підготовлений робочою групою, створеною Президентом України, найповніше відображає саме європейські стандарти та європейську філософію слідства й судового розгляду кримінальних справ.

Джерело:

УНН

Залиште коментар