Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Застава за начальника ДАІ

0 73

Затриманого 27 грудня за підозрою в корупції начальника управління Державної автомобільної інспекції в Полтавській області Петра Блажівського було відпущено на волю після виплати застави в 10 млн гривень.

Про це журналістам розповів представник Державної пенітенціарної служби в Полтавській області. З його слів, за Блажівського родичем було внесено заставу в розмірі 10 млн гривень. За неофіційним даними, необхідну суму застави вніс рідний брат затриманого Іван.

Іван Блажівський також працював у структурі ДАІ, зокрема, із червня 2011 року займав посаду начальника ДАІ в Севастополі.

Наразі ведеться розслідування за ч.3 ст. 368 (отримання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, що займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу.

Як повідомляло агентство, співробітники УСБУ 27 грудня затримали Блажівского за підозрою в отриманні хабара. Під час затримання підозрюваного “на гарячому” у його портфелі було вилучено готівкою 18 тис. доларів, а під час обшуку у квартирі – понад 900 тис. гривень, 20 тис. доларів і 6 тис. євро.

МВС 28 квітня призначило виконуючим обов’язки, а з 28 серпня – начальником УДАІ в Полтавській області Блажівського.

Залиште коментар