Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засідання Юридичного Медіа Комітету Української асоціації видавців періодичної преси

0 17

Днями відбулося чергове засідання Юридичного Медіа Комітету Української асоціації видавців періодичної преси за участю Голови державної служби України з питань захисту персональних даних Олексія Мервінського та заступника Голови Володимира Козака. До обговорення були запрошені юристи та керівники юридичних департаментів видавництв членів УАВПП. На засіданні обговорювалися спірні питання законодавства про захист персональних даних, поширені серед видавців друкованих та Інтернет ЗМІ.

Особлива увага приділялася питанню можливості корпоративних кодексів поведінки для ефективного захисту прав суб’єктів персональних даних, сприяння додержанню законодавства, враховуючи специфіку обробки персональних даних у різних сферах. Це питання цікавить багатьох представників ЗМІ.

На засіданні активно обговорювалося питання відповідальності за порушення законодавства в сфері захисту персональних даних. 2 червня 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних”, тому зараз це питання є досить актуальний. Вищезгаданий закон встановлює адміністративну і кримінальну відповідальність за порушення законодавства в сфері захисту персональних даних.

На засіданні Юридичного Медіа Комітету був присутній заступник головного редактора «Юридичний вісник України» Федір Іллюк.

Теги:

Державна служба України з питать захисту персональних даних, ЮВУ

Залиште коментар