Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засідання у справі Луценка не відбулося через неявку суддів

0 18

Печерський районний суд Києва переніс на 21 листопада розгляд справи колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка через відсутність двох членів судової колегії.

Дане рішення на початку засідання суду оголосив головуючий на процесі суддя Сергій Вовк, повідомляє “Кореспондент”.

Суддя зазначив, що двоє його колег перебувають у дорадчій кімнаті для ухвалення рішення за іншими кримінальними справами. 21 листопада засідання суду має розпочатися о 9:10.

Як відомо, Луценка затримали 26 грудня 2010 року. Він перебуває в Лук’янівському СІЗО. Печерський районний суд Києва з кінця травня розглядає справу Луценка.

Генпрокуратура звинувачує екс-главу МВС у незаконному оформленні на роботу в МВС свого особистого водія Леоніда Приступлюка і в порушеннях, пов’язаних з наданням квартири і нарахуванням йому пенсії.

Досі більшість свідків у справі заявляли, що порушень при працевлаштуванні Приступлюка в МВС не було. Крім того, низка свідків заявляли, що не можуть дати свідчень по суті обвинувачення.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар