Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засідання Ради юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ України

0 18

Під час засідання Ради юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ України обговорювалися проекти законів України про вищу освіту, внесених на розгляд ВРУ у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України (реєстр. № 1187, 1187-1, 1187-2).

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зазначив, що визначальним чинником для держави є конкурентоспроможність освітянської галузі, тому реформуванню вищої освіти необхідно приділяти велику увагу.

Розглянувши законопроекти про вищу освіту, Рада представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ України вирішила визнати необхідність якнайшвидшого розгляду та прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про вищу освіту» у новій редакції з метою сприяння розвитку вищої освіти України відповідно до національних пріоритетів та світових стандартів. Окрім того, підтримано проект Закону України «Про вищу освіту» № 1187 від 28.12.12, внесений на розгляд ВРУ у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України Сорокою М. П., Ківаловим С. В., Калетніком Г. М. Також члени ради вирішили підготувати та внести до ВРУ пропозиції з метою їх врахування при попередньому розгляді зазначеного законопроекту у комітеті, визначеному головним з розгляду проектів законів України про вищу освіту (Комітет ВРУ з питань науки і освіти).  

 

Теги:

юридична освіта

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар