Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засідання Громадської ради при Укрдержреєстрі

0 15

Державна реєстраційна служба працює над скороченням термінів розгляду заяв на реєстрацію прав на нерухоме майно. Про це під час засідання Громадської ради при Укрдержреєстрі сказав голова відомства Дмитро Ворона, повідомляє прес-служба Укрдержреєстру.

У дискусії взяли участь представники громадськості, провідні вітчизняні юристи, нотаріуси та фахівці Укрдержреєстру.

Так, серед проблем, які зараз виникають із реєстрацію прав на нерухоме майно, учасники зустрічі відзначили недоліки законодавчої бази, необхідність модернізації програмного та зміцнення матеріально-технічного забезпечення.

«На сьогоднішній день, одним із основних завдань Укрдержреєстру є скорочення терміну розгляду заяв. Для цього ми відпрацьовуємо можливість заміни програмного забезпечення на більш нове та сучасне, а також підвищуємо кваліфікацію державних реєстраторів», – зауважив голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

сьогодні розгляд заяви з реєстрації прав на нерухоме майно здійснюється протягом 14 днів.

Теги:

Укрдержреєстр, нерухомість

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар