Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Засідання ради юридичних вишів в Одесі не відбулося

0 92

Рада представників юридичних вищих навчальних закладів і наукових установ не змогла провести своє засідання в Одесі.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Сергій Ківалов, рада ухвалила рішення відкласти проведення свого з’їзду. “До речі, ця всеукраїнська громадська організація існує з 1998 року, й упродовж усього періоду свого існування висуває кандидатів до Вищої ради юстиції, а з 2010-го – і до Вищої кваліфкомісії суддів. І робить це відповідно до Конституції. Я хочу на цьому особливо наголосити! Проведення з’їзду відкладено тому, що сьогодні з’явилося рішення Печерського суду міста Києва про заборону проведення з’їзду. Воно абсурдне й незаконне. І буде оскаржене і, думаю, скасоване. Печерський суд узагалі не міг розглядати цю справу, оскільки організація зареєстрована не в Печерському районі. З’їзд проводиться в Одесі”, — написав С.Ківалов.

Подію він назвав суддівським беззаконням.

“Проте рішення є. Тому ми як законослухняні громадяни виконуємо його та відкладаємо проведення з’їзду. Але лише на деякий час, доки в законному порядку не буде скасовано рішення Печерського суду. Й останнє. Усі мають зрозуміти, що такі рішення, організовані акції під академією в Одесі, інші прояви протесту – це спроба повної узурпації судової влади та беззастережного управління нею в ручному режимі. Думаю, не цього хоче наше суспільство”, – додав С.Ківалов.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, вранці проведення засідання ради заблокували активісти Одеського Євромайдану. Вони прийшли під адміністративний корпус Одеської юридичної академії на Фонтанській дорозі, почесним президентом якої є С.Ківалов, і влаштували протестну акцію. На думку присутніх, С.Ківалов мав намір провести таємний з’їзд для обрання членів Вищої ради юстиції.

Під час Всеукраїнського з’їзду представників юридичних вишів планувалося обрання трьох членів Вищої ради юстиції. На думку учасників акції під юракадемією, з’їзд нібито мав запропонувати ввести у ВРЮ самого С.Ківалова і ще двох кандидатів. У результаті спочатку засідання Ради було перенесено на 15.00, а потім і зовсім скасовано.

Залиште коментар