Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зарплата прокурорів за 2 роки зросла майже вдвічі

0 20

Якщо ще в 2010 році місячна зарплата обласного прокурора коливалося в межах 12-17 тисяч гривень, то минулого року, згідно з аналізом декларацій про доходи, вона становила від 20 до 30 тисяч. Про це пише журнал “Фокус”.

Найціннішим кадром у структурі обласних прокуратур в 2012 році був колишній прокурор Макіївки, а тепер керівник кримської прокуратури В’ячеслав Павлов – в середньому щомісяця він заробляв 30, 5 тисяч з урахуванням премій і відпускних.

Найбагатшим обласним прокурором за рівнем особистого доходу став вінницький Олександр Мрихін, в 2012 році задекларував 836 тисяч гривень. Майже половину з них Мріхін отримав завдяки відчуженню майна.

А ось найбільш забезпеченим обласним законником з урахуванням капіталу сім’ї виявився луганський Анатолій Мельник з 3,6 мільйонами гривень загального доходу, з яких його дружина заробила майже 3 мільйони.

Залиште коментар