Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запроваджувачам ГЗЕ слід підкоригувати внутрішню документацію

0 26

Наказом Держкомпідприємництва і СБУ від 26.06.2008 р. №90/485 внесено зміни в Ліцензійні умови ведення господарської діяльності з впровадження, ввезення, вивезення голографічних захисних елементів (затверджені наказом Держкомпідприємництва і СБУ від 08.04.2003 р. №42/132), яким повинен відповідати суб’єкт господарювання, що здійснює такий ліцензований вид діяльності, як впровадження голографічних захисних елементів.

По суті, коригування, що вносяться, вже частково застосовуються на практиці, але тільки зараз знайшли своє відображення в Ліцензійних умовах. Зокрема, вони торкнулися обов’язкової наявності у суб’єкта господарювання спеціального сховища (сейфа, металевої шафи) для зберігання ГЗЕ, а також деяких вимог до змісту необхідної для ведення діяльності документації (Технологічної інструкції з нанесення об’єктів ГЗЄ з планом приміщення, що додається до неї, інструкції, що встановлює порядок зберігання ГЗЕ).

Ще раз нагадали, що при впровадженні ГЗЕ на екземпляри аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних необхідно дотримуватися вимог ухвали КМУ від 13.10.2000 р. №1555 у частині зберігання контрольних марок.

Наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11.08.2008 р. за №737/15428 і набирає чинності 22.08.2009 р.

Залиште коментар