Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запроваджується кримінальна відповідальність за маніпулювання на фондовому ринку

0 23

Президент України Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким маніпулювання на фондовому ринку в Україні може каратися штрафом від 750 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (н. м. д. г., нині – 17 грн) або обмеженням волі терміном до трьох років.

Відповідно до закону, в разі повторного або групового такого злочину штраф збільшується до 2000-3000 н. м. д. г., а позбавлення волі – до двох-п’яти років.

Законопроект також вводить нове визначення маніпулювання. Крім того, документ наділяє Держкомісію з цінних паперів та фондового ринку правом встановлювати наявність ознак маніпулювання на фондовому ринку та критерії суттєвого відхилення ціни від поточної ціни фінансового інструмента на фондовій біржі.

Теги:

кримінальна відповідальність, фондовий ринок

Залиште коментар