Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запроваджено проїзні документи Інтерполу

0 23

У МВС України відбулась зустріч Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова та Генерального секретаря Інтерполу Рональда Кеннета Ноубла під час якої обговорювалися питання співпраці між МВС України та Інтерполом під час проведення Євро – 2012 та запровадження проїзних документів Інтерполу. Під час спільної прес-конференції Рональд Ноубл вручив такий документ Міністру внутрішніх справ України. Анатолій Могильов — перший Міністр внутрішніх справ у світі, який отримав такий проїзний документ.

Нагадаємо, Генеральна асамблея Інтерполу затвердила рішення про створення проїзного документу Інтерполу, що полегшить поїздки посадових осіб правоохоронних органів для виконання службових обов’язків, та звернулася до країн-членів Інтерполу з проханням надати спеціальний візовий статус цьому документу.

Суть паспорта в тому, що співробітник Інтерполу, маючи цей документ, у будь-який момент за вимогою може приїхати і надати необхідну допомогу країні, яка це потребує. Йому не потрібно приділяти у цих випадках багато часу на отримання візи.

Наразі 11 країн світу затвердили такі проїзні документи Інтерполу. Крім того, за словами Ноубла, від 20 до 30 країн перебувають у процесі затвердження цього документу. Під час прес-конференції Анатолій Могильов висловив думку, що незабаром Україна приєднається до цих 11 країн і затвердить проїзний документ, який використовуватиметься лише у службовій необхідності.

Теги:

МВС, Інтерпол

Джерело:

МВС

Залиште коментар