Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запрошуємо до співпраці авторів.

0 680

Запрошуємо до співпраці авторів.

Шановні колеги, друзі, добродії!

В останній день липня виповнилося 28 років з моменту заснування першого юридичного видавництва “Юрінком Інтер! Протягом всіх років своїй діяльності видавництво “Юрінком Інтер” завжди підтримувало своїх авторів, кожен із них заслуговує на увагу та повагу. Автори складають головний інтелектуальним потенціал видавництва.

Юрінком Інтер випускає щороку 52 випуски газети “Юридичний вісник України” – https://yvu.com.ua/, більше тридцяти журнальних видань та таку ж кількість книжкових видань. Серед журналів є фахові видання, наприклад “Юридична Україна” – http://yu.yurincom.com/ 

Ми пишаємося авторами і створюємо умови підтримки та заохочення.

По кожному виданню ми покриваємо  частину витрат, особливо, це стосується монографічних наукових видань та творів молодих авторів.

У цьому легко переконатися, побачивши сайт видавництва – наукова література https://yurincom.com/product-category/naukova-literatura/.

Запрошуємо увійти до складу наших авторів, серед яких можна побачити відомих юристів, вчених, педагогів, політиків.

Станьте одним із них разом з першим юридичним видавництвом України – “Юрінком Інтер”

Телефон редакції: 0503346168, e-mail: edit@yurincom.kiev.ua

Вимоги до статті фахового журналу тут 

Залиште коментар