Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запрошення до суду. На екскурсію

0 84

За ініціативою Державної судової адміністрації України в українських судах відбуваються «Дні відкритих дверей». На сьогодні визначились із датою проведення «Дня відкритих дверей» 538 українських судів, що становить близько 81% від загальної кількості місцевих загальних судів.

За повідомленням територіальних управлінь ДСА до заходів з підвищення обізнаності громадян та учнів шкіл із діяльністю судової системи долучилися майже всі регіони. Зокрема, у жовтні 2011 року заплановано проведення «Дня відкритих дверей» у 192 судах нашої держави. Також передбачається проведення «Дня відкритих дверей» у листопаді – у 132 судах, грудні – у 99, до того ж 28 судів загальної юрисдикції проведуть заходи з відкритості на початку 2012 року.

Загалом у вересні поточного року «Дні відкритих дверей» проведено у 73 судах України та ще 14 судів провели такі заходи протягом січня-серпня 2011 року.

Натомість, деякі суди Донецької, Полтавської та Дніпропетровської областей вважають недоцільним проведення таких просвітницьких заходів.

Детальнішу інформацію про проведення таких заходів можна знайти на веб-сторінці судової влади України.

Теги:

Державна судова адміністрація України, суди загальної юрисдикції

Джерело:

ДСА

Залиште коментар