Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запрацювала антикорупційна гаряча лінія “Пульс податкової”

0 18

Відсьогодні в Державній податковій службі України працює гаряча лінія “Пульс податкової”, куди кожен може повідомити про факти корупції та протиправні дії під час оформлення і сплати податків. Про це на прес-конференції повідомив голова відомства Олександр Клименко.

“Цього року ми здійснюватимемо подальше перетворення ДПС на сервісну службу. Наразі майже 1 млн людей звернулися за інформацією до ДПС щодо новацій податкового законодавства. У цілому до ДПС торік зверталося до 4 тис. людей, а цьогоріч кількість громадян збільшилася майже удвічі. Щоденно до нас звертаються 7 тис. громадян”, – сказав О.Клименко.

Чиновник також наголосив, що відсьогодні запрацює нова система, а саме гаряча лінія “Пульс податкової”, куди кожен може звернутися та повідомити про факти корупції, прояви протиправних дій у процесі оформлення і сплати податків.

Теги:

ДПС України

Джерело:

УНН

Залиште коментар