Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Запорізька прокуратура обвинуватила 5 міліціонерів у катуваннях

0 13

Прокуратура Запорізької області на передала в Енергодарський міськсуд акт за обвинуваченням п’яти співробітників кримінального розшуку Енергодарського міського відділу міліції в катуваннях затриманих, шахрайстві, хабарництві.

Про це повідомив представник прокуратури області.

За даними відомства, міліціонери обвинувачуються в тому, що на початку 2012 року жорстоко побили трьох підозрюваних з метою отримання визнання, вимагали 16 тис. гривень хабара за приховування злочину й відмову від порушення кримінальної справи; в інших випадках вимагання грошей за зміну запобіжного заходу й ступеня відповідальності.

У травні 2012 співробітники кримінального розшуку були затримані прокуратурою.

Вони обвинувачуються за ч.2 ст.127 (катування, зроблені за попередньою змовою групою осіб), ч.1 ст.190 (шахрайство), ч.1 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень), ч.3 ст.368 (отримання хабара службовою особою, що займає особливо відповідальне становище), ч.4 ст.369 (дача хабара) Кримінального кодексу.

Як повідомлялось, у квітні міжнародна правозахисна організація Amnesty International оприлюднила статистику, відповідно до якої за 2012 рік у прокуратуру було подано близько 114 тис. скарг, але розслідувати почали тільки 1 500. Це, на думку представників організації, свідчить як про нездатність українських правоохоронців розслідувати такі звернення, так і про їх небажання це робити.

Залиште коментар