Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заплановано створити Конституційну асамблею

0 15

На засіданні Комісії із розвитку демократії та утвердження верховенства права, що проходить сьогодні у Києві, Президент України Віктор Янукович заявив про початок найближчим часом роботи над створенням в державі Конституційної асамблеї з метою вдосконалення Основного Закону. За його словами, «найближчим часом ми розпочнемо роботу зі створення моделі Конституційної асамблеї як ефективного дорадчого механізму, що дозволить узгодити позиції фахівців з конституційного права, політичних експертів, політиків, громадськості».

«Ми спільно пройдемо весь шлях від дискусій з ключових питань реформи політичної системи до конкретних положень оновленого Основного Закону», – наголосив В.Янукович.

Він пояснив, що метою цієї роботи є формування збалансованої системи представницької демократії європейського зразка, зміцнення парламентаризму, побудова ефективної вертикалі виконавчої влади та створення дієвих механізмів прямої демократії.

Теги:

Конституційна асамблея

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар