Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Замість Олександра Лавриновича Мін’юст очолить Олена Лукаш

0 20

Кабінет міністрів подав президентові Віктору Януковичу подання на призначення головою Міністерства юстиції Олени Лукаш, яка до цього працювала міністром Кабінету міністрів.

На цій посаді Лукаш змінить Олександра Лавриновича, обраного членом Вищої ради юстиції за парламентською квотою. Про це повідомило джерело у Кабміні.

Очікується, що указ голови держави про нове призначення буде опубліковано 4 липня.

За даними джерел ZN.UA, подальша доля посади міністра Кабінету міністрів буде під питанням. Планувалося, що після переходу Олени Лукаш у Мін’юст посаду буде скасовано. Однак посаду “міністра без портфеля” вирішили зберегти. Як відомо, повноваження відновленого після адмінреформи міністра Кабінету міністрів є досить значними і виписувалися спеціально під Олену Лукаш – довірену особу Віктора Януковича. Достатньо того, що саме цей чиновник за посадою формує вичерпний порядок денний засідань Кабміну і його підпис є необхідною та останньою візою при випуску рішень уряду у світ.

Уряд вніс друге подання про призначення замість Олени Лукаш міністром Кабінету міністрів екс-депутата від Партії регіонів Владислава Забарського, відомого своєю активною участю в парламентських бійках і внесенням лобістського закону про списання боргів підприємств військово-промислового комплексу.

Залиште коментар