Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заміна водійських прав старого зразка на нові з чіпом не є обов’язковою

0 25

Заміна водійських прав старого зразка на нові, в тому числі й з чіпом, не є обов’язковою. Про це заявив начальник центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України Сергій Будник на прес-конференції.

Обов’язкова заміна стосується лише водійських прав радянського зразка. Таких прав в Україні, за оцінками ДАІ, близько 1 млн. Будник також відзначив, що всі права, які видавалися в Україні раніше, будуть дійсні на період, на який вони видані.

Громадянам України для заміни водійського посвідчення старого зразка на новий необхідна лише медична довідка і старий зразок водійського посвідчення.

Від сьогодні в Києві почали видавати нові водійські права із чіпом. Протягом місяця така можливість буде на всій території країни. “У всіх наших підрозділах, а їх на сьогоднішній день 269, ми не можемо одночасно ввести централізоване виготовлення (посвідчень). Цей процес займе деякий час. Ми сподіваємося, що він буде не досить тривалим – десь протягом місяця ми цей порядок введемо … У майбутньому всі посвідчення водія всіх цих підрозділів будуть проводитися централізовано в Києві і доставлятися до підрозділів “, – заявив Будник.

Громадяни України будуть мати вибір отримувати посвідчення з чіпом, або без. Вартість посвідчення без чіпа становить 198 грн, з чіпом – 247 грн. За бажанням водія, посвідчення може бути видане без чіпа. А от у техпаспорті на автомобіль, чіп буде обов’язковим.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар