Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закрито сайт скарг на співробітників ДАІ

0 9

Сьогодні, 14 лютого, за рішенням Деснянського районного суду Києва, було зупинено надання послуг хостингу сайту «Дорожній контроль», автори якого займалися захистом прав водіїв і збирали докази порушення законів співробітниками ДАІ.

Про це повідомляється в блозі компанії-реєстратора Imena.UA.

Олександр Ольшанський, президент Mirohost.net, яка надає послуги хостингу даному ресурсу, коментуючи припинення послуг пояснив, що їм в компанію принесли відповідну ухвалу суду. «Будь-яка компанія в Україні зобов’язана йому підкорятися», — сказав Ольшанський.

За словами одного з учасників ринку, вже кілька прецедентів показали, що в Україні таким чином можна закрити будь-який «неугодний» сайт. Хостінгові і доменні компанії повинні виконувати рішення судів.

Джерело:

Фокус

Залиште коментар