Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законопроект щодо скасування недоторканності направили до КС

0 15

Верховна Рада України направила до Конституційного Суду законопроект опозиції щодо скасування недоторканності депутатів, президента та суддів.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 389 народних депутатів із 428 зареєстрованих у сесійній залі. Направлення до Конституційного суду проекту закону, внесеного заступником голови Верховної Ради, одним з лідерів партії «Батьківщина» Миколою Томенком, підтримали 173 члени фракції Партії регіонів, 99 депутатів від  ——«БЮТ-Батьківщини», 51 член фракції НУНС, 25 комуністів, 20 депутатів від Народної партії, 8 членів групи «Реформи заради майбутнього», а також 13 позафракційних депутатів.

Законопроектом пропонується вилучити із Конституції ті статті, які забезпечують недоторканність не тільки народних депутатів, а також Президента України та суддів усіх рівнів. Представники Партії регіонів вважають законопроект надто радикальним і пропонують позбавити недоторканності лише депутатів. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов назвав законопроект «профанацією, яка загострюється перед виборами».

Теги:

недоторканість, Верховна Рада України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар