Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законопроект про юридичні клініки підтримав профільний комітет ВР

0 17

Комітет Верховної Ради з питань правосуддя підтримав проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення статусу юридичних клінік як суб’єктів надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги).

Даний законопроект (реєстраційний №9502), внесений народними депутатами Сергієм Ківаловим та Юрієм Мірошниченком, спрямований на наділення юридичних клінік при вищих навчальних закладах України юридичного профілю статусом суб´єктів надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Під час засідання Комітету зазначалося, що законопроект покликаний спростити процедуру та зменшити фінансові затрати для вразливих верств населення під час реалізації ними права на представника в судовому засіданні у цивільних та адміністративних справах, а також в справах про адміністративні правопорушення.

Згідно з законопроектом вносяться зміни до Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства України, Кодексу про адміністративні правопорушення та Закону “Про безоплатну правову допомогу”.

Теги:

юридична клініка, Комітет Верховної Ради з питань правосуддя

Джерело:

УНН

Залиште коментар