Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законопроект про податкові канікули для підприємств, які займуться питанням альтернатив джерелам енергії

0 18

КИЇВ, 25 лютого. (Олександр Хорольський, Костянтин Соловчук – УКРІНФОРМ). Кабінет Міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні планує направити до Верховної Ради законопроект про введення податкових канікул для підприємств, які будуть займатися питаннями альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Про це заявила, відкриваючи засідання уряду, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. “Ми будемо звертатися до парламенту, щоб вони розглянули цей законопроект максимально швидко, буквально наступного тижня. Бо вже 17 років упущено”, – заявила глава уряду.

При цьому Юлія Тимошенко нагадала, що у відповідності з досягнутими на нарадах домовленостями, мова йде про застосування на десять років податкових канікул по ПДВ та податку на прибуток для діяльності, пов’язаної з розробкою та виробництвом альтернативних та відновлювальних джерел енергії.

За словами Юлії Тимошенко, за рахунок цих технологій Україна може збільшити з 0,8 відсотка до 25 відсотків долю альтернативних джерел енергії в енергетичному балансі країни, тим самим замінивши природний газ. “Але необхідно створити мотивацію, і сьогодні ми можемо створити таку мотивацію цим законопроектом”,- заявила вона.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар