Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законопроект “Про адвокатуру ” відповідає європейським конституційним стандартам

0 16

14 жовтня під час 88-го пленарного засідання Венеціанської комісії Ради Європи було розглянуто та схвалено висновок щодо законопроекту “Про адвокатуру України”. Про це повідомили у прес-службі МЗС.

Венеціанська комісія відзначила, що в цілому законопроект відповідає європейським конституційним стандартам і, у разі його ухвалення, буде суттєвим внеском у посилення правової професії, вдосконалення судової системи та дотримання принципу верховенства права в Україні.

Цього ж дня, на засіданні Венеціанської комісії було ухвалено висновок щодо законопроекту про «Свободу зібрань».

Експерти відзначили, що структура законопроекту є чіткою і що законопроект вносить суттєві поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення та інші правові акти, які без внесення одночасних поправок до них разом із прийняттям закону про свободу мирних зібрань, могли б істотно вплинути на зволікання відносно ефективного здійснення права на мирні зібрання в Україні.

Теги:

закон про адвокатуру, Венеціанська комісія

Джерело:

МЗС

Залиште коментар