Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законодавство змінюється частіше, ніж можуть устежити фахівці

0 17

Вища кваліфікаційна комісія суддів України ( ВККС) повідомила, що затверджувати результати анонімного тестування і вирішувати питання про допуск кандидатів на посаду судді вперше до кваліфікаційного іспиту вона буде лише після того, як розгляне висновки Національної школи суддів України (НШСУ) відносно тестових питань.

Таке рішення ВККС прийняла після того, як до неї поступили заяви від кандидатів на посаду судді, в яких останні посилаються на те, що деякі питання тесту, який вони здавали, станом на 5 червня 2012 року, втратили свою актуальність у зв’язку із змінами в законодавстві. Крім того в кандидатських заявах говориться, що деякі питання викликали неоднозначність їх тлумачення.

Науково-методичне забезпечення діяльності ВККС відноситься до завдань НСШУ. Крім того, згідно п. 3.5. Положення про порядок складання кандидатами на посаду судді анонімного тестування і методику його оцінки, затвердженого рішенням ВККС від 18 травня 2012 року, поточний моніторинг актуальності тестових питань здійснює НШСУ. Тому ВККС прийняла рішення про направлення тесту, який здавали кандидати на посаду судді вперше 5 червня 2012 при проходженні анонімного тестування, в НШСУ для моніторингу актуальності і проведення аналізу тестових питань. Висновки НШСУ мають бути надані до 26 червня 2012 року.

Теги:

ВККСУ, НШСУ, добір суддів на посаду вперше

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар