Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Законодавство у сфері клінічних випробувань хочуть поліпшити

0 17

Як наголошувалося на нараді в Мінохорониздоров’я, існуючий порядок проведення клінічних випробувань лікарських засобів і експертизи матеріалів клінічних випробувань, практично повністю гармонізований з основними положеннями Директиви Європейського Парламенту, і в законодавство імплементовані відповідні норми. В той же час, спостерігається неузгодженість позицій деяких контролюючих органів з організації взаємин між замовниками клінічних досліджень і їх виконавцями.

Все це в сукупності, за словами голови Комітету з клінічних досліджень Сергія Михайлова, несе загрозу життю і безпеці пацієнтів, що беруть участь в клінічних дослідженнях в Україні, оскільки обмежує їм доступ до безкоштовних інноваційних ліків.

Керуючися такими аргументами, Р.Богатирьова запропонувала створити робочу группу з вдосконалення нормативно-правової бази, регулюючої проведення клінічних випробувань. Робоча група, до якої увійшли представники Мінохорониздоров’я, Міністерства юстиції, лікарського співтовариства і Європейської Бізнес Асоціації, вже провели своє перше засідання, повідомляє прес-служба міністерства.

Теги:

медичне право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар