Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про землю відклали на потім

0 23

У найближчі півроку Верховна Рада України не розглядатиме проект закону про ринок землі в другому читанні. Так вважає голова Верховної Ради України Володимир Литвин, про що він заявив на сьогоднішньому брифінгу. «Проект закону буде розглянутий тоді, коли суспільство буде готове сприйняти його. Я думаю, що не на цій сесії», – повідомив В.Литвин.

Спікер парламенту підкреслив, що, на його думку, на даній сесії законопроект розглядати не слід, «оскільки він буде предметом і об’єктом жорсткої політичної протидії». «Я думаю, що такі доленосні питання потрібно приймати в спокійній, зваженій обстановці», – додав спікер.

Минулого тижня Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних стосунків закінчив підготовку законопроекту «Про ринок земель» до другого читання і напередодні його розгляду в сесійному залі виніс на громадське обговорення.

Раніше голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко заявляв, що законопроект «Про ринок земель» очікується до розгляду Верховною Радою України в другому читанні на пленарному засіданні 7-10 лютого.

У першому читанні законопроект був ухвалений 9 грудня 2011 року.

Теги:

закон про ринок землі, Верховна Рада

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар