Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про вибори Президента вступив в силу

0 35

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України» вступив в силу, повідомили «proUA» у прес-службі парламенту

« Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України» офіційно оприлюднюється на веб-сайті Верховної Ради України і опубліковується у газеті «Голос України» та інших друкованих засобах масової інформації за підписом Голови Верховної Ради України», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, цей закон був прийнятий Радою 24 липня, однак 18 серпня Президент Віктор Ющенко ветував його.

21 серпня Верховна Рада, розглянувши пропозиції Президента, повторно прийняла зазначений Закон з подоланням вето глави держави. За це рішення проголосувало 325 народних депутатів. 25 серпня закон був направлений на підпис Президента.

Однак, 2 вересня Ющенко повернув закон до парламенту без свого підпису з пропозицією опублікувати його за підписом Голови Верховної Ради.

За Конституцією України закон, повторно прийнятий Верховною Радою не менш як двома третинами від її конституційного складу, який не був підписаний та офіційно оприлюднений Президентом України протягом 10 днів, невідкладно офіційно оприлюднюється Головою Верховної Ради України і опубліковується за його підписом.

Джерело:

proUA

Залиште коментар