Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про референдум: бути чи не бути?

0 16

Вищий адміністративний суд відмовив у відкритті провадження за позовом опозиції щодо Закону «Про всеукраїнський референдум». Про це повідомили в прес-службі партії “УДАР”.

“Вищий адмінсуд, розуміючи, що за наслідками розгляду адміністративного позову по суті не буде жодних правових підстав для відмови у задоволенні позову вирішив навіть не допускати справу до такого розгляду та відмовив у відкритті провадження…”, – наголошують в “УДАРі”.

В партії зазначають, що рішення є абсурдним і стало можливим завдяки вибудуваній вертикалі впливу на судову систему зі сторони Адміністрації президента. “Сьогодні, нажаль, суди керуються вказівками Президентської канцелярії, а не нормами закону. Подальше ігнорування вимог закону з боку судових органів України завдає шкоду не тільки авторитету держави та її міжнародному іміджу, але може становити загрозу конституційному ладу та державності в цілому”, – наголошують в “УДАРі”.

Як відомо, у листопаді 2012 року Верховна Рада ухвалила Закон “Про всеукраїнський референдум”. А вже у лютому Центральна виборча комісія затвердила зразки низки документів для проведення всеукраїнського референдуму згідно з вимогами цього закону.

Раніше, 25 квітня, опозиція звернулися до Вищого адмінсуду з позовом про оскарження ухвалення минулим скликанням Верховної Ради згаданого закону.

Теги:

ВАСУ, референдум, позов

Залиште коментар