Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про місцеві вибори набув чинності

0 32

Набув чинності новий Закон “Про вибори місцевих депутатів Верховної Ради Автономної Ре6спубліки Крим, місцевих рад, та сільських, селищних, міських голів”. Текст нормативного акту опубліковано в сьогоднішньому номері газети “Голос України”.

При проведенні місцевих виборів законом передбачається перехід від досі діючої пропорційної (партійної) до змішаної мажоритарно-пропорційної системи виборів органів місцевого самоврядування.

Також в законі ліквідована норма про можливість самовисування кандидатів у мери, забороняється брати участь у місцевих виборах блокам політичних партій.

Закон також встановлює, що у виборах можуть брати участь місцеві організації політичних партій, зареєстровані не пізніше, ніж за 365 днів до дня виборів.

Теги:

Новини права, закон про місцеві вибори, виборчі системи, мажоритарна, пропорційна, змішана, самовисування
Новости права, избирательные системы, самовыдвижение, избирательный процес, выборы

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар