Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про скасування недоторканності направлять в КС

0 19

Законопроект про скасування депутатської недоторканності та обмеження суддівської буде розглянутий на сьогоднішньому пленарному засіданні парламенту й направлений до Конституційного суду.

Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман. «Я сьогодні дав доручення, щоб він (законопроект про скасування недоторканності – ред.) був підготовлений, проголосований, а потім направлений до Конституційного суду, аби ми розпочали процедуру скасування необмеженої, необгрунтованої, позорної недоторканності депутатів, а також суддів України», — зазначив він.

Спікер також звернувся до депутатів, аби ті одностайно підтримали внесену ініціативу Президента щодо скасування недоторканності.

Нагадаємо, сьогодні під час зустрічі Президента з лідерами фракцій, з Прем’єр-міністром та секретарем РНБО Петро Порошенко ініціював внесення на розгляд парламенту законопроекту про скасування депутатської і обмеження суддівської недоторканості.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар