Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про люстрацію не готовий до розгляду в Раді

0 18

Закон про люстрацію в даний час не підготовлений до розгляду. Про це сьогодні журналістам перед будівлею Верховної Ради заявив активіст і один з керівників партії “Воля” Єгор Соболєв.

“Сьогодні ми просимо парламент не розглядати у другому читанні проект закону про очищення влади. Бо вчора комітет Жванії не зміг зібратися на засідання через відсутність кворуму і розглянути за процедурою всі правки. Тому, якщо сьогодні проект закону винесуть на розгляд, якщо парламент його прийме, то потім можуть виникнути підстави для його скасування на підставі того, що була порушена процедура”, – заявив він.

Соболєв вважає, що “з порушенням процедури проект закону розглядати не можна”.

“Тому ми наполягаємо, щоб закон про очищення влади був прийнятий 16 вересня разом з ратифікацією Угоди про асоціацію з ЄС”, – заявив активіст.

Нагадаємо, 14 серпня 2014 р. народні депутати прийняли в першому читанні законопроект №4359а “Про очищення влади”. За відповідне рішення проголосували 252 депутати.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар