Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон про адвокатуру писатимуть спільно з адвокатами

0 18

У Міністерстві юстиції спільно з представниками адвокатської спільноти створено робочу групу, яка займеться підготовкою нового законопроекту «Про адвокатуру». Під час робочої зустрічі з українськими адвокатами на посаду голови даної групи було запропоновано кандидатуру кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАНУ Миколи Сірого. Міністр юстиції Павло Петренко підтримав вибір адвокатів.

У ході зустрічі Міністр подякував адвокатам, які під час акцій протесту на волонтерських засадах надавали допомогу всім активістам Євромайдану, яких переслідувала попередня влада, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За словами Міністра юстиції, на підготовку відповідного документу у робочої групи є вкрай обмаль часу. «У нас є місяць для того, щоб цей документ було підготовлено та внесено до Верховної Ради», – зазначив очільник Міністерства юстиції, додавши, що робоча група має бути задіяна і для підготовки інших нормативних актів.

У свою чергу, заступник голови Національної асоціації адвокатів України Валентин Гвоздій озвучив декілька пропозицій, які необхідно врахувати у новому законі «Про адвокатуру». Так, за його словами, необхідно внести зміни в деякі інші нормативні акти. «Зокрема, це стосується Податкового кодексу, де потрібно прописати спрощену систему оподаткування для адвокатів. Також необхідно внести зміни до процесуальних кодексів. Зокрема, заборонити зустрічі прокурора з суддею без відома адвоката», – зазначив юрист.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар