Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захист рятує Зварича

0 19

Адвокат колишнього судді та голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича оскаржив вирок Оболонського районного суду Києва, який дав екс-судді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за отримання хабарів на загальну суму 963 тис. гривень.

Як повідомив адвокат Зварича Станіслав Цвєтинський, він подав апеляційну скаргу 4 жовтня до Апеляційного суду Києва.

Захист просить скасувати вирок підзахисному і закрити кримінальну справу через відсутність події злочину.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за звинуваченням у хабарництві в грудні 2008 року. В ході обшуків у кабінетах і квартирах судді і його 6 колег правоохоронці виявили та вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Суддя заявив, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти малозабезпеченим, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, зі слів Зварича, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював.

Зі слів Зварича, частина грошей потрапила до нього в кабінет як результат традиційного народного обряду “засівання”.

20 вересня 2011 суд засудив Зварича до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за отримання хабарів на загальну суму 963 тис. гривень.

Теги:

Зварич Ігор

Залиште коментар