Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захист прав інтелектуальної власності УЄФА

0 14

У Львові завершився цикл регіональних науково-практичних семінарів, присвячених питанням набуття та захисту прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів.

Такі семінари за участю фахівців державної системи правової охорони інтелектуальної власності організовувалися регулярно з 2009 року й саме в тих містах, у яких відбуватимуться матчі чемпіонату з футболу ЄВРО-2012. Учасники заходів обговорили широке коло актуальних питань та проблемних ситуацій, пов’язаних з підготовкою до чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

У заході взяли участь фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності України, представники держадміністрації Львова, правоохоронних органів, Львівської обласної митниці, патентні повірені, ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Під час семінару було обговорено практичні питання організації захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО – 2012™. Про це повідомила прес-служба ДСІВ.

Відкрив захід заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України Володимир Дмитришин. Зокрема, він сказав: «Ми виходимо на фінішну пряму підготовки до чемпіонату. Відповідно до наданих гарантій Україна має забезпечити ефективний захист прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів. Будь-яка юридична або фізична особа, що використовує знаки УЄФА задля просування чи збуту своїх товарів без попереднього письмового дозволу УЄФА, буде вважатися такою, що порушує права інтелектуальної власності УЄФА».

Під час семінару йшлося про можливості Державної митної служби України в питанні захисту прав інтелектуальної власності УЄФА, а також про  нормативно-правове забезпечення правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів.

Теги:

інтелектуальна власність, УЄФА

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар