Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захист Луценка сумнівається в справедливості Апеляційного суду

0 21

Відповідаючи на питання газети «Коммерсант», Олексій Баганець сказав: “Звичайно ж, не вірю. Тому що рішення, що приймаються сьогодні апеляційним судом по більшості справ, які прийнято називати політично мотивованими, не дають такої надії”.

“Суд не поступає як судова інстанція, яка має бути незалежною і неангажованою. Суд піддається впливу ззовні і приймає, як на мене, незаконні рішення”, — додав він.

“Як колишній прокурор я заявляю: вирок Печерського суду ухвалений незаконно. Тому що він ґрунтується на тих даних, яких в матеріалах справи немає. Я вже не говорю про вимоги Конституції і закону. Особисто у мене немає великої віри в справедливе рішення апеляційного суду, хоча для позитивного рішення є всі юридичні підстави”, — заявив адвокат.

За його словами, важко прогнозувати, скільки часу може зайняти розгляд скарг захисту.

“Вони (судді апеляційного суду) можуть просто перевірити аргументи моєї апеляції і, наприклад, скасувати рішення Печерського суду, направивши справу на новий судовий розгляд. Можуть вивчити скаргу і відмовити в її задоволенні, тим самим підтвердивши вирок. А можуть і скасувати вирок, провести судове слідство і прийняти рішення як суд першої інстанції”, — сказав він.

“Якщо вони керуватимуться законом, то, я вважаю, що іншого виходу з цієї ситуації, окрім скасування вироку Печерського суду, у них немає. Теоретично вони можуть дати Юрію Луценку і умовний термін”, — додав Баганець.

За його словами, в скарзі вони “спростували цілі фрагменти з вироку Луценка, посилаючись на конкретні вимоги закону”.

Нагадаємо, що 7 березня захист подав скаргу до Апеляційного суду на рішення Печерського суду про провину Луценка.

Теги:

Луценко Юрій, Баганець Олексій

Джерело:

Коммерсантъ

Залиште коментар