Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захист Луценка подали касацію до ВССУ

0 16

Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка оскаржив його вирок у Вищому спеціалізованому суді України. Про це виданню Тиждень.ua сказав захисник Луценка Олексій Баганець. “Сьогодні, 14 серпня, мої помічники відвезли відповідні документи до Вищого спеціалізованого суду. За моїм письмовим дорученням. Тепер суд повинен взяти оскарження до розгляду” , – сказав він.

На думку Баганця, шанси на виправдання Луценка в касаційній інстанції мінімальні. “Чесно скажу, великих надій у мене немає. Я чекаю на рішення Вищого спецсуду головним чином тому, що це відкриє дорогу до Європейського суду з прав людини”, – сказав адвокат.

Він також додав, що очікує на результати касаційного розгляду протягом трьох місяців і розраховує звернутись до Євросуду до Нового року. “Що стосується Європейського суду, то я абсолютно переконаний в позитивному рішенні, – наголосив Баганець. – Отримавши позитивне рішення Європейського суду, ми одразу ж звернемось до Верховного суду України”.

Захисник Луценка також припустив, що Європейський суд використає для розгляду справи прискорену процедуру, і екс-міністр може вийти з-за ґрат ще до грудня 2014 року, коли спливе 4-річний термін його ув’язнення.

27 лютого цього року Печерський райсуд Києва засудив Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис грн компенсації МВС за завдані збитки), з позбавленням права обіймати керівні посади і рангу державного службовця. Захист екс-міністра намагався оскаржити вирок своєму підзахисному в Апеляційному суді Києва. Однак суд у середині травня відмовив у задоволенні цієї апеляції. Адвокати заявили про підготовку касаційної скарги на рішення Апеляційного суду.

Луценко перебуває під арештом з 26 грудня 2010 року.

Теги:

Баганець Олексій, Луценко Юрій, ВССУ

Джерело:

Тиждень

Залиште коментар