Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захист інтелектуальної власності УЄФА: жорсткі вимоги урядового законопроекту

0 15

Кабінет Міністрів розробив і подав до парламенту законопроект № 10267 “Про права інтелектуальної власності і репутацію Союзу європейських футбольних асоціацій”. Проект розроблений на виконання вимог УЄФА і є однією з умов проведення чемпіонату.

Законопроект вводить принцип “чистого місця”, відповідно до якого кожне офіційне місце (місце, де проводяться будь-які заходи чемпіонату з прилеглою територією) не повинне мати жодної реклами, окрім реклами, розміщеної з дозволу УЄФА.

Звичайно ж, заборонена будь-яка імітація торгівельних марок, символів, найменувань і інших об’єктів інтелектуальної власності УЄФА, а також реєстрація таких “імітацій”. Без дозволу УЄФА заборонений прилюдний перегляд, прилюдна демонстрація і прилюдний показ заходів чемпіонату, у тому числі матчів і їх фрагментів в прямому ефірі (наживо), в записі або із затримкою в часі.

Під обмеження потрапило також використання об’єктів інтелектуальної власності різними ЗМІ. Журналістам дозволили використовувати знаки УЄФА виключно з метою позначення статей або освітлення новин про чемпіонат. При цьому знаки не можуть бути жодним чином змінені або адаптовані.

Проект пропонує, аби спори про право інтелектуальної власності УЄФА розглядалися господарським судом у термін не більше п’ятнадцяти днів з дня отримання позовної заяви. У разі ж задоволення позову на користь Об’єднання європейських футбольних асоціацій, рішення виконуватиметься негайно, в порядку, встановленому Законом “Про виконавче впровадження”.

Теги:

інтелектуальна власність, УЄФА

Джерело:

Ліга-Закон

Залиште коментар