Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захисники Ю.Тимошенко планують звертатися до Європейського і Верховного судів

0 22

Захисник екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Юрій Сухов вважає, що сьогоднішнє рішення Апеляційного суду Києва абсурдне. “Це рішення суду абсурдне і показує, що третя влада в Україні не працює. Тому, сьогодні вся надія, на жаль, на четверту владу. В країні відбувається повне судове беззаконня”, – сказав Ю.Сухов.

Він наголосив на тому, що подав санкцію в Верховний суд України, окрім того захисники звертатимуться до Європейського суду з приводу незаконного, на їх думку, арешту Ю.Тимошенко.

Суддя Апеляційного суду Києва Ольга Єфимова не прийняла до розгляду скаргу захисника екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Юрія Сухова про оскарження постанови Печерського суду стосовно взяття її під варту. Суддя обґрунтувала це тим, що постанова про обрання або зміну запобіжного заходу оскарженню не підлягають.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 5 серпня 2011 року задовольнив клопотання державного обвинувачення про взяття Юлії Тимошенко під варту через нібито системні порушення нею порядку судового засідання та висловлювання, які свідчать “про неповагу до суду і учасників процесу”, в першу чергу, до свідків. З 5 серпня Юлія Тимошенко знаходиться у Лук’янівському СІЗО. Захист екс-прем’єра вже 5 разів вносив на розгляд суду клопотання про зміну запобіжного заходу, проте суд відмовляв у їх задоволенні.

Теги:

Тимошенко Юлія, кримінальна справа

Джерело:

УНН

Залиште коментар