Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захисник Тимошенко попросив всіх українських юристів оцінити події в Печерському суді

0 9

Адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко звернувся до всіх юристів України. Він попросив дати публічну оцінку діям захисту, звинувачення і судді.

Звернення опубліковане на персональному сайті С.Власенко і на відеоканалі користувача SergeyVlasenko сервісу Youtube.

«В п’ятницю і суботу ви всі могли спостерігати за тим, що відбувалося в Печерському районному суді під час засідання у справі Ю. Тимошенко. Кожен з вас міг дати свою оцінку діям суду, захисту і прокурорів. Я прошу кожного юриста в Україні висловитися публічно про те, що він побачив! Незалежно від того чи підтримуєте ви прокурорів, чи підтримуєте ви захист. Проте кожен з нас повинен говорити для того, щоб ми розуміли ті хвороби і симптоми, які вже глибоко уразили нашу юридичну професію. На жаль, країні не потрібні судді, країні не потрібні прокурори, країні не потрібні адвокати. Країні потрібні Нечвоглоди, Кирєєви, Волки та інші. Для того, щоб країна вилікувалася, нам треба захищати свої права і свободи. Ми не говоримо про Тимошенко, ми говоримо зараз про кожного з нас і про нашу з вами професію», — сказав С.Власенко.

Теги:

судовий процес

Залиште коментар