Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заходи впливу до фінансових установ

0 17

На виконання ст. 40 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» Держфінпослуг розпорядженням від 27.03.2008 р. №416 затвердила Положення про особливості застосування заходів впливу у вигляді відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації.

Так, відповідно до затвердженого Положення рішення про відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації приймається Держфінпослуг як колегіальним органом за ініціативою директора відповідного департаменту, який, в свою чергу, подає на розгляд Держфінпослуг проект відповідного розпорядження та висновок про необхідність призначення тимчасової адміністрації.

Розпорядження про відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації набирає чинності з дня його прийняття Держфінпослуг, а повідомлення про нього підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Держфінпослуг.

Крім цього, розпорядженням вносяться зміни до Положення про порядок сертифікації осіб на право здійснення тимчасової адміністрації фінансових установ, якими розширено перелік документів для отримання сертифіката та доповнені підстави для його анулювання.

Розпорядження зареєстроване в Міністерстві юстиції 30 травня 2008 р. за №481/15172 та набирає чинності 10 червня 2008 р.

Залиште коментар