Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закарпатського священика засудили за сепаратизм

0 17

Про це повідомив співробітник прес-служби прокуратури Закарпатської області Віктор Тар. За його словами, суд визнав Сидора винним за ч.1 ст.110 Кримінального кодексу (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України). Вирок також зобов’язує засудженого сплатити штраф 1 840 гривень.

У грудні 2007 було прийнято декларацію “Сойму підкарпатських русинів”, у якій звучали заклики до створення в Закарпатській області самокерованої адміністративно-національної території під міжнародним контролем і введення паспортів для підкарпатських русинів як правонаступників Закарпатської держави.

У грудні 2008 управління Служби безпеки України в Закарпатській області порушило за фактом проголошення цієї декларації кримінальну справу.

Головною вимогою громадської організації “Асоціація русинських організацій Закарпаття “Сойм підкарпатських русинів” є створення адміністративно-національної території з конституційною назвою ” Підкарпатська Русь”.

Теги:

СБУ, сепаратизм, Димитрій Сидор

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар