Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закарпатські палії

0 21

Від початку 2013 року в Закарпатській області було зафіксовано 29 підпалів автомобілів. Більшість постраждалих від підпалів – представники влади та керівний склад правоохоронних органів. МВС направляє в область спецгрупу для розслідування цих злочинів.

«Якщо у 2010 році в області було всього шість таких злочинів, то в 2011 – 12 випадків, 2012  – 20, а за 8 місяців 2013 – вже 26», – пише видання, спираючись на дані, які озвучив начальник обласного УМВС Василь Варцаба.

Начальник УМВС запевнив, що питання підпалів автомобілів постійно перебуває на особливому контролі, створена спеціальна група.

В той же час початку вересня т.в.о. міністра МВС Віктор Ратушняк  у відповідь на звернення одного з народних депутатів щодо збільшення кількості підпалів на Закарпатті, повідомив, що у міністерстві створена робоча група з числа працівників головного слідчого управління, департаменту карного розшуку та головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, яка мала здійснити «виїзд в УМВС   в Закарпатській області для надання практичної та методичної допомоги при досудовому розслідуванні вчинених кримінальних правопорушень вказаної категорії».

Як відзначає видання, часті підпали призвели до того, що страхові компанії на Закарпатті підвищують вартість страховки автомобілів, що не спостерігається в жодній з інших областей України.

Як відомо,  22 лютого в Мукачеві у подвір’ї приватного будинку невідомі підпалили Suzuki Grand Vitara начальника відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Ужгородського міськвідділу міліції Василя Швардака. 

В ніч на 28 квітня в Ужгороді у дворі приватного будинку підпалили  Mersedes Benz ML-350 проректора Ужгородського національного університету – депутата обласної ради Юрія Перести. 

15 травня на автостоянці підпалили два автомобілі – Skoda Octavia і Hyundai Santa Fe. Перше авто належало судді Великоберезнянського районного суду, яке проживає в Ужгороді, друге – приватному підприємцю. 

У ніч на 12 липня у селі Сторожниця біля Ужгорода підпалили  позашляховик Honda Pilot дружини начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС Миколи Кулитки.

20 серпня у Чопі серед ночі підпалили Suzuki Grand Vitara начальника штабу Чопського прикордонного загону Віктора Потетеніна. 

В ніч на 26 серпня в Ужгороді спалили BMW-750 приватного підприємця – депутата Ужгородської міськради від Партії регіонів Михайла Чурила.

Теги:

МВС

Залиште коментар