Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Захід засуджує спроби влади розігнати євромайдан

0 12

Заступник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд у середу прийшла на Майдан підтримати протестувальників. Вона сказала, що мала двогодинну зустріч з президентом Януковичем, під час якої назвала дії проти мирних демонстрантів “цілковито неприпустимими” для демократичного суспільства.

Британський уряд висловив “глибоку стурбованість” повідомленнями про знесення протестних барикад “Беркутом” і назвав силове придушення мирних протестів неприпустимим. “Я глибоко занепокоєний рішенням українського уряду кинути проти мирних демонстрантів на Майдані Незалежності міліцію спеціального призначення”, – сказав британський міністр закордонних справ Вільям Хейг.

Він додав, що на претензії протестувальників треба реагувати відкриттям діалогу, а не насильством.

Раніше у заяві держсекретар США Джон Керрі засудив дії українських силовиків і сказав, що реакція влади України на мирні протести викликає огиду.

“Сполучені Штати висловлюють огиду з приводу рішення української влади зустріти мирні протести на київському Майдані спецназом, бульдозерами і палицями, а не повагою до демократичних прав і людської гідності, – сказано у заяві держсекретаря. – Під дзвін церковних дзвонів посеред диму на вулицях Києва Сполучені Штати стоять з народом України. Він заслуговує на краще”.

Заява Держдепартаменту надійшла в той час, як у Києві триває візит заступника держсекретаря у справах Європи і Євразії Вікторії Нуланд і верховної уповноваженої ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон.

Міністерство закордонних справ Польщі стверджує, що застосування сили до мітингувальників призводить до того, що влада України втрачає довіру світу.  “Такими діями Україна втрачає довіру на міжнародній арені, що буде дуже важко відновити”. МЗС Польщі закликає представників Європейського Союзу і Державного департаменту США, які перебувають зараз у Києві, знайти вихід із ситуації шляхом посередництва між сторонами протистояння в Україні.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар