Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заборонений бізнес процвітає

0 20

Майже тисяча давно заборонених гральних закладів працює в Києві, а річний тіньовий обіг цього бізнесу в столиці становить близько мільярда гривень. Такими є дані громадської організації «Міжнародна правозахисна асамблея «Антикорупційне бюро України». Активісти вимагають зупинити гральний бізнес в Україні, який процвітає, незважаючи на офіційну заборону.

В міліції стверджують: із гральним бізнесом борються. Так у лютому цього року в усіх областях України припинено діяльність майже 600 гральних закладів.

Депутат від Партії регіонів Олег Царьов упевнений: боротися з нелегальним бізнесом напряму неефективно. Він є ініціатором законопроекту про часткову легалізацію грального бізнесу в Україні – дозвіл дорогих казино з дуже високою ціною ліцензії в готелях.

За підрахунками активістів асамблеї «Антикорупційне бюро України», на сьогодні залежність від азартних ігор мають 2 мільйони українців. Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» діє з 2009 року.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар