Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заарештовано столичного кримінального “авторитета”

0 18

Деснянський райсуд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном два місяці кримінальному авторитету, якого затримали з наркотичною речовиною працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в м.Києві.

41-річний чоловік є близькою та довіреною особою двох “злодіїв у законі” та “смотрящим” за м.Київ та столичною областю. Затриманий постійно виїжджав у різні регіони України з метою налагодження кримінальних та корумпованих зв’язків. За даними оперативників, кримінальний авторитет утримував “злодійський общак” та причетний до поставок наркотиків у місця позбавлення волі.

Затриманий раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за здирництво, хуліганство та інші злочини і має більше 15 років тюремного “стажу”.

Відносно фігуранта слідчим Деснянського районного управління ГУМВС України в м.Київ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Теги:

кримінал

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар