Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Заарештовано керівника «Укрвакцини»

0 14

Головне слідче управління МВС України порушило кримінальну справу проти директора ДП «Укрвакцина». Як зазначили в МВС, Головне слідче управління МВС в ході розслідування кримінальної справи стосовно службових осіб ТОВ «Інтерфарм», які зловживаючи службовим становищем заволоділи бюджетними коштами в особливо великих розмірах, викрило керівника ДП «Укрвакцина».

Як з’ясувалося, чиновник, якому інкримінується зловживання службовим становищем, уклав і підписав з порушеннями тристоронній договір про закупівлю вакцини Пентаксим на 2009 рік. Дії чиновника привели до заволодіння бюджетними коштами на суму понад 50 млн грн.

У результаті МВС порушила кримінальну справу стосовно керівника ДП «Укрвакцина» за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем). Печерський суд дав дозвіл на арешт керівника ДП Укрвакцина, зазначили в МВС.

Нагадаємо, 24 травня 2011 року Окружний суд США по округу Орегон задовольнив позовні вимоги «Укрвакцини» в розмірі більш як $ 19 млн як грошовий еквівалент збитку від закупівлі вакцини від грипу. Пізніше Окружний суд США по округу штату Орегон прийняв рішення збільшити втричі (до $ 59,785292 млн) суму позову «Укрвакцини» проти Olden Group.

Теги:

зловживання службовим становищем

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар