Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За законодавством понад 10 млн громадян претендують на безоплатну правову допомогу

0 15

За діючим законодавством в Україні більше 10 млн громадян претендують на безоплатну правову допомогу, заявила перший заступник міністра юстиції Інна Ємельянова під час брифінгу у Кабінеті Міністрів.

“Якщо звернути увагу на наші закони, то в нас майже пів країни за старим законодавством мають право на безоплатну допомогу. А все через прив’язку до статусу. Тобто можна було мати дохід у декілька нулів, але мати при цьому статус чорнобильця і по закону завдяки цьому мати право на безоплатну допомогу. Нехай в обмежені складовій але все ж таки. Далі йдемо згідно закону про охорону дитини, майже всі діти мають право на безоплатну допомогу. А якщо це дитина батьки якоъ мають чималі статки?!”, – сказала Ємельянова.

За її словами це сталося через те що довгий час в Україні приймали закони не замислюючись про наслідки. Бо навіть в успішних європейських країнах при визначенні безоплатної допомоги звертають увагу на сукупний дохід. Ємельянова сподівається, що Закон, який було прийнято ВР тиждень тому, і який передали на підпис Президенту, повинен почати діяти у 2013 р., з надання безоплатної правової допомоги по кримінальних справах, а через рік справа повинна дійти й до адміністративних справ.

Теги:

безоплатна правова допомога

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар