Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За вбивство фотокора просять лише два роки тюрми

0 20

Адвокат обвинуваченого у справі про вбивство фотографа Віталія Розвадовського просить для свого підзахисного, Ярослава П. перекваліфікації справи, та максимум – 2 роки тюрми.

 “Доведена вина, що його вбив мій підзахисний. Але кваліфікація, на наш погляд, неправильна. Мала місце двостороння бійка, корисливих мотивів не було. Як пояснює підзахисний, між ним і Віталієм виникли неприязні стосунки. Підзахисний захотів розібратися, але сам фізично не міг це зробити і запросив знайомих. Двоє знайомих вдарили і втекли, а потім зав’язалася бійка, під час якої один іншому завдали різні травми”, – стверджує адвокат Віктор Чевгуз, повідомляє ТСН. За його словами, на зустріч з ножем прийшов фотограф, а під час бійки до цього ножа просто першим встиг дотягнутись на той час ще малолітній 17-річний Ярослав П.

Також Чевгуз наголошує на тому, що по відношенню до неповнолітніх немає довічного ув’язнення – справа порушувалася, коли підзахисному було 17 років. “За цією статтею (115 – умисне вбивство), яку зараз інкримінують, моєму підзахисному загрожує від 10 до 15 років. Ми вважаємо, що було умисне вбивство, але вчинене при перевищенні меж необхідної оборони, а це – стаття 118, вона передбачає до двох років в’язниці”, – говорить адвокат.

Зі свого боку адвокат сім’ї загиблого Віталія Розвадовського Сергій Кишенько стверджує , що сусіди, які були практично свідками події, впевнено казали, що закривавлений Віталій на питання хто це зробив, називав ім’я та прізвище Ярослава П. “Я читав матеріали справи. На мою думку, вина тих людей повністю доведена. Головний мотив злочину – заволодіння грошовими коштами”, – сказав Кишенько.

Нагадаємо, Віталія Розвадовського звіряче вбили в листопаді 2011 року, завдавши близько 30 ножових поранень. Головний підозрюваний у справі, 18-річний друг Віталія, Ярослав П. Його звинувачують в тому, що він нібито організував напад на Віталія трьох людей, щоб заволодіти великою сумою, взятою у Розвадовського на покупку дорогої техніки.

Теги:

Розвадовський Віталій

Джерело:

ТСН

Залиште коментар