Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«За Україну» оскаржить у суді рішення уряду про збільшення єдиного податку

0 17

Депутатська група „За Україну!” оскаржить постанову уряду, якою збільшуються внески підприємців до Пенсійного фонду, у судовому порядку.

Про це на зустрічі із підприємцями Тернопільщини сказав лідер Громадського Руху „За Україну!” В’ячеслав Кириленко, повідомили «proUA» в прес-службі руху.

„Ми оприлюднили офіційну заяву, якою заперечили законність прийняття рішення про підвищення внесків малого та середнього бізнесу до Пенсійного фонду постановою уряду. І ми будемо оскаржувати це рішення уряду і надалі, в тому числі і в судовому порядку”, – наголосив він.

На думку Кириленка, „постанова, яка стосується малого бізнесу, є найрезонанснішою із всього того, що 14 квітня після обіду у поспішному порядку урядом було прийнято”.

Кириленко також зазначив, що не виключає проведення громадських акцій підприємницьким середовищем на знак протесту проти цього рішення уряду.

Нагадаємо, 14 квітня Кабінет Міністрів зрівняв фізичних осіб і фізичних осіб-підприємців в сплаті внесків на державне пенсійне страхування. Прем’єр-міністр Тимошенко вважає, що ситуація, коли вчителі, шахтарі і лікарки платять внески в ПФ більше, ніж бізнесмени, є недопустимою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар