Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За тиждень 404 посадові особи притягнуті до відповідальності за бюджетні порушення

0 15

Органами прокуратури продовжуються перевірки додержання законодавства у бюджетній сфері. Упродовж останнього тижня порушено 62 кримінальні справи, задоволено 135 протестів, внесено 108 приписів та подань, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 404 посадових осіб, відшкодовано до бюджету понад 4 млн. грн.

Загалом, за наслідками перевірок у бюджетній сфері, проведених упродовж поточного року, порушено 1389 кримінальних справ збитки у яких сягають близько 1 млрд. грн., внесено 4234 приписів і подань, задоволено 1393 протести. За документами прокурорського реагування понад 5 тис. посадових осіб притягнуто до відповідальності, понад 600 з яких працівники контролюючих органів. До бюджету відшкодовано понад 180 млн. грн.

Теги:

ГПУ, зловживання в бюджетній сфері

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар